NABÍDKY NA POBYT ČI DOVOLENOU - NEJEN -  S DĚTMI 

- pobyty v soukromí chat a chalup
- pobyty s dětmi na horách či u vody
- Jeseníky, Beskydy, Šumava, Krkonoše, Vysoké Tatry...
- pobyty s dětmi v zahraničí
- rodinné pobyty v akci
- pobyty pro partu přátel
- pobyty pro cyklisty, turisty, lyžaře
www.barest.cz
www.barest.cz
a zonky.jpg
300x250.png
INVESTICE NA ZONKY.CZ

 
  Kdo by neznal zonky.cz?

Ano, už i já jsem investorem zonky.cz a půjčuji lidem. 
Jak to celé funguje rozepíšu níže.

Když lidé půjčují lidem, vydělají na tom všichni. Služba Zonky vybírá volné prostředky od běžných lidí – investorů a předává je lidem, kteří si chtějí půjčit. Jak vlastně ono investování probíhá? A jak je výhodné?

Začala jsem před pár měsíci s prvními 200Kč  (to je nejnižší možná částka pro investici) a seznamovala se s administrací, s nabídkou poptávajících, rizikové faktory, délka splácení a vše kolem. V administraci je vše krásně a přehledně vytvořeno. Víte, komu jste kolik půjčili a kolik Vám již bylo vráceno. Můžete si vybrat, zda chcete půjčit/investovat do krátkodobé či dlouhodobé půjčky, taktéž přehledně vidíte, jaký má která půjčka úrok - ten se vypočítává dle bonity a dalších aspektů klienta. Ano - každý žadatel se řeší opravdu individuálně, aby byla Vaše peníze dobře chráněny. A vše je ANONYMNÍ - o žadateli i investorovi ví údaje jen zonky.cz. Jsou opravdu chráněny všechny strany!

Principu, kdy lidé půjčují lidem, se říká peer-to-peer půjčování. Celá služba funguje tak, že spojuje dva typy lidí. Jedni si chtějí výhodně půjčit, druzí zase chtějí své peníze zhodnotit. Na českém trhu je největší službou pro takové půjčování Zonky.

Postupně jsem finanční prostředky na investice do lidí navyšovala a nyní už investuji dále jen z úroků, takže už nemusím dobíjet kredit a vydělávám z vydělaných peněz.

Za sebe můžu říct ano! Jsem ráda, že jsem to vyzkoušela a mohu v tom nadále pokračovat.

Vytvořila jsem na Fb skupinu, kde můžeme diskutovat, ptát se, probírat a doporučovat dané investice. Přidejte se a ptejte se.

https://www.facebook.com/groups/1991762714375227/?source=create_flow

A nebo nejlépe, začněte hned s investicí.
468x60.png
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Do Beskyd klidně i s dětmi, nudit se nebudete nikdo!

Beskydy se nachází na východu České republiky. Dokonce se dají považovat za největší CHKO s plochou 1160 km2. Jde o velmi oblíbenou turistickou oblast, ve které tráví svůj volný čas rodiny z celé republiky. Navíc se zde každý rok pořádá i několik kulturních akcí, které vám zajistí, že nuda zde není na místě. Navíc si zde užijí i vaše děti.

Beskydy mají tu výhodu, že se do nich můžeme vydat v jakékoliv roční období, vždy je zde něco, co stojí za povšimnutí. Je to snad výšlap na Lysou horu, Medvědí skála, socha Radegasta nebo snad Satinské vodopády? Můžete si zde užít i spousty adrenalinu a odnést si nové zážitky. Chcete zde chodit pěšky, nebo se vozit na kole či koloběžce? Milovníci vody se mohou „projet“ na raftu. A nějaká konkrétní místa?

Areál v Mostech u Jablunkova a Kempaland Bukovec

Tento areál se nachází v blízkosti SKI areálu. Můžete se zde vyřádit na snowparku. Nebo máte rádi něco zábavnější? Vhodnou volbou je v tomto případě horská dráha, která je vozíková. V teplém počasí jsou zde pro děti připraveny trampolíny, lanové centrum, koloběžky, ale také paintball. Samozřejmostí je lyžování ve SKI areálu. V Bukovci si můžete užít aquazorbing, horské káry, střelbu z luku i summertubing, své si najde zkrátka každý.

Pro lidi, co rádi chodí

Kromě míst, kde se vyřádí děti, jsou v Beskydách a jejich okolí i místa, kde se můžete hezky projít. Prvním místem jsou Pustevny, na které se dostanete jak pěšky, tak s lanovkou, která vás sveze i s kočárkem. Druhým místem je Lysá hora, na ni je výstup o něco složitější, možná se i zadýcháte.
Beskydy

Beskydy

Beskydy pobyty zde
Booking.com
Výprava ke Zbujovi

Jednou z mnoha akcí, které se v Beskydách pořádají, je dobrodružná výprava po medvědí stezce. Podle toho, kolik sněhu každý rok nasněží, je cesta vždy zajímavá nějak jinak. Jako odměnu se můžete projet na sáňkách a občerstvit se u Zbuja.

Beskydy jsou nádherné v kterémkoliv ročním období.

Navštívili jste již Beskydy?

Ano (2 | 100%)
Ještě ne (0 | 0%)
bes3.jpg
15127254275a2a5bb311605.jpg
bes4.jpg
bes2.jpgDo Luhačovic nejen za léčbou

Luhačovice jsou po celém Česku známé lázeňské město. Nejenže se zde nachází krásné lázně, které se zaměřují na léčbu spousty různých nemocí a problémů, i samotné město stojí za průzkum. No a těm, kterým nestačí ani tohle se nabízí i různá okolní města, která jsou blízko a nabízí taktéž spoustu různého vyžití pro celou rodinu. A na jaká místa se určitě musíte podívat? Věřte nám, že vaše dovolená zde bude jako v ráji!
 

LUHAČOVICE
LUHAČOVICE
Do lázní za zdravím, krásou i vodou

Luhačovické lázně jsou zaměřeny na léčbu diabetu, pohybového aparátu i dýchacích cest. Navíc jde o největší moravské lázně, které jsou krásné nejen svojí dokonalou architekturou, ale také okolní přírodou. Největším lákadlem lázní jsou typické prameny minerální vody, která je se svými léčebnými vlastnostmi známá jako velmi účinná. V lázních si můžete dopřávat procedury i jako součást své dovolené. Díky tomu si užijete různé koupele, masáže, pitnou kúru i obklady. Jde o ideální relax pro dva. A jako malý bonus uděláte něco i pro svá životem zmohlá těla.

 

 

Na procházku za krásami města

Luhačovice jsou bezpochyby krásné město. Milovníci chůze by si troufli říct, že i značně velké. Najdeme zde spousty krásných tras, parků, ulic i silnic. Takže chápete, že se máte vždy kde projít. A při tom si můžete koupit i lázeňský oplatek, který vám dodá energii navíc. Město okupuje i spousta restaurací a podobných podniků, tudíž se nemusíte starat o vaření. Do karet nám hraje i to, že jde o místo vhodné pro rodiny s dětmi, ale i pro páry a jednotlivce.Děti si mohou zaplavat v Uherském Brodu

Rodiny s dětmi ocení blízkost Uherského Brodu (12 km), ve kterém se nachází aquapark. V něm najdete tobogán, plavecký bazén, dětský bazén, ale i vířivku a saunu. Jde o dobrý způsob, jak trávit odpoledne. Občerstvit se můžete v mokrém baru, který se nachází přímo v areálu.Bojkovice a Slavičín pro milovníky památek

Pokud nebudete mít stále dost pohybu, můžete se vydat do Bojkovic nebo Slavičína. Obojí se od Luhačovic nachází mezi 13-14 km. V Bojkovicích jde o zámek Nový Světlov, ke kterému vede krásná chůze do kopce. Ve Slavičíně je to zase barokní zámek a muzeum.
Luhačovice
Luhačovice
Luhačovice
Luhačovice
Vizovické festivaly

Ve Vizovicích si užijete hlavně v létě, kdy se zde koná spousta festivalů. Jedním z nich je například známé Vizovické trnkobraní. Jinak je zde i další zámek s krásnými interiéry.
Pobyt Luhačovice
Pobyt Luhačovice

Líbí se Vám tento článek?

Ano (5 | 100%)
Ne (0 | 0%)
234x60
Provoz webu:
Naďa Koždoňová,
Pustějov 252, 74243,
tel. 724962700,
JedlickovaNada@seznam.cz,
IČ:87619199
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one