NABÍDKY NA POBYT ČI DOVOLENOU - NEJEN -  S DĚTMI 

- pobyty v soukromí chat a chalup
- pobyty s dětmi na horách či u vody
- Jeseníky, Beskydy, Šumava, Krkonoše, Vysoké Tatry...
- pobyty s dětmi v zahraničí
- rodinné pobyty v akci
- pobyty pro partu přátel
- pobyty pro cyklisty, turisty, lyžaře
www.barest.cz
www.barest.cz
Moravský kras

Moravský kras

Ubytování v Moravském krasu, Chata Káťa
Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 4 až 10 osob ve 2 ložnicích.
Téměř idylické ubytování v chatě Káťa, přímo stvořené pro ničím nerušenou typickou českou dovolenou v kouzelné a pitoreskní krajině Moraského krasu. Chata Káťa leží ve vzrostlé a udržované zahradě na břehu rybníka, který přes parné dny v létě nabízí přímo skvostné koupání a osvěžení.
DOVOLENÁ S DĚTMI - MORAVSKÝ KRAS

Přímo z terasy máte výhled na děti, prohánějící se na pramici. Vaše děti se mohou oddávat ničím nerušeným hrátkám, zatímco Vy můžete odpočívat a relaxovat. Proti slunci i dešti Vás ochrání venkovní zastřešené posezení, vybavené krbem pro grilování a houpačkami pro děti.
Chata leží nedaleko obce Ruprechtov. Je ideálním východiskem pro Vaše prozkoumávání fantastického prostředí Moravského krasu. Ubytování a jeho velmi blízké okolí nabízí strávení aktivní, bohaté a klidné dovolené. Na dosah jsou Vám koupání v rybníku či nedalekém aquaparku, příroda, lesy, houby, jeskyně, propasti, hrady, zámky, zříceniny, památky či opravdové Westernové městečko. Nezapomeňte, že Moravský kras, Brno a okolí , střední a jižní Morava je kraj milý, úžasný a pohostinný, provoněný lesy, vínem a hodnými lidmi ctící bohaté kulturní a zvykové tradice.
88894_16012.jpg
71950_16012.jpg
88900_16012.jpg
71947_16012.jpg
71948_16012.jpg
71952_16012.jpg
88905_16012.jpg
88906_16012.jpg
Chata Káťa se nachází v blízkosti Moravského krasu v chatové oblasti na břehu rekreačního rybníka. Obec Ruprechtov je vzdálena 500m. Ubytování se nacháze ve velmi vyhledávané lokalitě nedaleko chráněné oblasti Moravský kras. Mezi nejznámější přírodní zajímavosti patří propast Macocha s Punkevní jeskyní, Kateřinská jeskyně, Sloupsko-šošůvské jeskyně a jeskyně Balcarka. V oblasti je velké množství turistických a cykloturistických tras. Milovníci historie mohou navštívit poutní Mariánský chrám ve Křtinách, huť Františka v Josefově, zámek Rájec nad Svitavou, zámek Vyškov a v Blansku muzeum Moravského krasu. Kromě koupání přímo u chaty lze navštívit také Aquapark Vyškov, skalní koupaliště Luleč nebo rybník Jedovnice. Ve Vyškově neujde pozornosti Dino park Vyškov nebo Zoo park. V Boskovicích Westernové městečko Boskovice, zámek, zřícenina hradu a synagoga.V Olšanech farma Bolka Polívky nebo přímo v Ruprechtově větrný mlýn .

Huráá za úžasnou dovolenou a ubytováním v Moravském Krasu

Téměř celý příjezd k chatě Káťa je po asfaltové komunikaci s možností parkování na vlastním oploceném pozemku. Vstup do chaty je z terasy do zádveří, odtud možno na záchod s umyvadlem, do pokoje nebo kuchyně a dalšího pokoje a obýváku. Po strmém schodišti vystoupáme do spojené ložnice (s jedním balkonkem) v první části dvojlůžko a ve druhé tři samostatná lůžka s nočními stolky a lampičkami. Na těchto 5 standardních lůžek je poskytováno povlečení. Jako přistýlky lze použít tři skládací pohovky v obýváku a palandu v pokoji.
71946_16012.jpg
88898_16012.jpg
88897_16012.jpg
71945_16012.jpg
Na terase chaty je k dispozici zahradní nábytek. Venkovním schodištěm z terasy sejdeme k ohništi a venkovní solární sprše a také do suterénu, kde je koupelna a garáž s možností uložení kol. V koupelně je umyvadlo, vana se sprchou a mraznice. Zde je možno uložit ulovené ryby. Po dohodě lze na chatě zapůjčit dětskou stoličku, postýlku, kočárek , hopsadlo, nafukovací člun, surfové prkno (bez plachty a stěžně), jízdní kola (bez pravidelné údržby) a pruty na ryby. Ryby lze lovit přímo u chaty (20m) na povolenku MRS. Cena pobytu zahrnuje spotřebu vody,rekreační popl.,popl. z lůžkové kapacity, parkování a 5 x povlečení. V ceně není zahrnuta spotřeba el. Platí se na místě (8kč.kw.Týdenní pobyty so - so. Cena za celý objekt a noc 999,-Kč, v měsíci červenci a srpnu 1500,-Kč.
Ubytování na chatě
Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 4 až 10 osob ve 2 ložnicích.

Ložnice a pokoje: V podkroví je jedna ložnice s třemi samostatnými lůžky. Druhá průchozí s dvojlůžkem. V přízemí možnost 5x přistýlka (obyvák a pokoj). V obyváku je sezení až pro 14 osob. Celková užitná plocha je 100 m2.

Sociální zařízení: V přízemí je záchod s umyvadlem. V suterénu koupelna s umyvadlem, vana se sprchou. V letní sezoně další záchod s umyvadlem a solární venkovní sprcha.

Vytápění: V chatě je ústřední topení na tuhá paliva. Pro přitápění se ale používá el. radiátor.

Doprava, parkování: Na vlastním pozemku lze parkovat 3 auta. Bus integrovaná doprava IDS JMK zastávka 400m od chaty.

Stravování
Restaurace u rybníka 100m. (http: //www. pomeranch. cz/) Další restaurace 1km. Chata má standartně vybavenu kuchyň.

Vybavení chaty
Z první terasy je krásný výhled přímo na rybník. (na udice)Druhá venkovní terasa s osvětlením je i pro nepřízeň počasí krytá střechou s možnotí využití venkovního krbu. Má dvě houpačky. Veslice k dispozici jen pro vás na celý pobyt.
Pes NE.
Minimální délka ubytování 3 noci.
Ceny za týden
Letní sezona: 12600,- Kč za chatu.
Mimo sezonu: 7000,- Kč za chatu.
Cena za víkend
Mimo sezonu: 3000,- Kč za chatu.
Silvestr - máme ještě volno
7000,-,- Kč
Lze až 5 dnů
Velikonoce
3500,- Kč
728x90.png
Provoz webu:
Naďa Koždoňová,
Pustějov 252, 74243,
tel. 724962700,
JedlickovaNada@seznam.cz,
IČ:87619199
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one