NABÍDKY NA POBYT ČI DOVOLENOU - NEJEN -  S DĚTMI 

- pobyty v soukromí chat a chalup
- pobyty s dětmi na horách či u vody
- Jeseníky, Beskydy, Šumava, Krkonoše, Vysoké Tatry...
- pobyty s dětmi v zahraničí
- rodinné pobyty v akci
- pobyty pro partu přátel
- pobyty pro cyklisty, turisty, lyžaře
www.barest.cz
www.barest.cz

Pronájem chaty v Nýdku v Beskydech pro 12 osob

Pronájem chaty

Pronájem chaty

Pronájem chaty v Nýdku
DOVOLENÁ BESKYDY

Chata se nachází v Beskydech, v obci Nýdek, cca 12 km od Třince. Stavba je umístěna v chatové oblasti 1 km od centra Nýdku, na samostatně stojícím soukromém pozemku o výměře cca 700 m2 na okraji lesa. Kapacita chaty je 12 míst. Chata je vhodná jak k rekreaci, tak pro různé krátkodobé „akce“ – oslavy, firemní večírky atd.
DOVOLENÁ S DĚTMI - BESKYDY

JIŽ NYNÍ MŮŽETE REZERVOVAT, ZASÍLAT POPTÁVKY NA POBYTY V PŘÍŠTÍ SEZÓNĚ - jaro, léto 2020


.CYKLISTIKA, TURISTIKA, HOUBAŘENÍ - UŽIJTE SI VÍKEND V NÁDHERNÝCH BESKYDECH SE SPOUSTOU AKTIVIT
Chata k pronájmu v Nýdku v krásném prostředí Beskyd
Objekt byl v roce 2012 kompletně zrekonstruován, na pozemku proběhly terénní úpravy. Po rekonstrukci byla chata vybavena novým zařízením.
.Chata k pronájmu v Nýdku v krásném prostředí Beskyd
.Chata k pronájmu v Nýdku v krásném prostředí Beskyd
Chata k pronájmu v Nýdku v krásném prostředí Beskyd
Chata k pronájmu v Nýdku v krásném prostředí Beskyd
Cena pobytu
Cena pobytu za 1 týden v měsících září – květen je 14.000,– Kč.
V termínu červen – srpen je cena pobytu 17.000,- Kč na týden. V tomto období pronajímáme chatu pouze na týdenní pobyty (od soboty do soboty).
Za silvestrovský termín je cena pobytu 22.000,– Kč bez ohledu na délku pobytu (max 7 dnů). Nabízíme i vánoční pobyty za cenu 10.000,– Kč/objekt.
Termín kratší než 1 týden (např. prodloužené víkendy) je možný pouze po tel.domluvě, cca 3000,- Kč/den/objekt. Při pronájmu pouze na 1 den je cena 5.000,- Kč/objekt.
V ceně není zahrnuta el. energie, platí se po skončení pobytu dle spotřeby.
Při převzetí objektu nutno zaplatit vratnou kauci 3.000,- Kč.

LÉTO 2020 POSLEDNÍ VOLNÝ TERMÍN 18.-25.7.

OBSAZENÉ TERMÍNY 2020
20.-30.6.
9.-13.9.
Vánoce, Silvestr 2020 VOLNO!

JIŽ NYNÍ MŮŽETE REZERVOVAT, ZASÍLAT POPTÁVKY NA POBYTY V SEZÓNĚ - jaro, léto 2020
Obslužnost od chaty:
destinace jak daleko
autobus 800 m
vlak 3 km
restaurace 500 m
koupání 3 km
lyžařský vlek 6 km
obchod 1,2 km
pošta 1 km
nákupní stř. 1,2 km
bankomat 3 km
les 50 m
Pronájem chaty

Pronájem chaty

Pronájem chaty v Nýdku
Pronájem chaty

Pronájem chaty

Pronájem chaty v Nýdku
Pronájem chaty

Pronájem chaty

Pronájem chaty v Nýdku
Pronájem chaty

Pronájem chaty

Pronájem chaty v Nýdku
Pronájem chaty v Nýdku
Pronájem chaty v Nýdku
Pronájem chaty v Nýdku
Pronájem chaty v Nýdku
Pronájem chaty v Nýdku
Pronájem chaty v Nýdku
Pronájem chaty v Nýdku
Pronájem chaty v Nýdku
Pronájem chaty v Nýdku
Pronájem chaty v Nýdku
Pronájem chaty v Nýdku
Pronájem chaty v Nýdku
Pronájem chaty v Nýdku
Pronájem chaty v Nýdku
Pronájem chaty v Nýdku
Pronájem chaty v Nýdku
Ubytování na chatě
Ložnice a pokoje: Objekt je dvoupatrový s malým sklípkem a prostorem dvou ložnic v podkroví. Příchod do chaty tvoří terasa o rozměru 35 m2. Přízemí tvoří zádveří chaty – chodba, z které je vstup na WC, do koupelny a do obytné místnosti s jídelním koutem. Dále pak je vstup do kuchyně a pokoje se 2 lůžky. Do podkroví je vstup po dřevěném schodišti. Zde jsou dvě samostatné ložnice, každá se čtyřmi lůžky.
Sociální zařízení: vybavené umyvadlem, sprchovým koutem s rozvodem teplé a studené vody. V koupelně je umístěna pračka.
Vytápění: V případě chladného počasí je možno chatu vytápět el. topením nebo přímotopnými kamny na dřevo.
Stravování: Kuchyně je vybavena lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou a veškerým dalším příslušenstvím.

V případě jakýchkoliv dotazů na volné termíny, cenu a nezávaznou objednávku nás kontaktujte pomocí formuláře na konci této stránky.
Obecně o chatě

domácí mazlíček povolen
nekuřácký objekt
společenská místnost
dětská postýlka k dispozici
oploceno
s parkováním
Vnitřní vybavení:

krb / krbová kamna
televize
přehrávač
satelitní příjem
rychlovarná konvice
mikrovlnná trouba
lednička
pračka
sprchový kout
Venkovní vybavení:

bazén
terasa
zahradní nábytek
ohniště
gril
pískoviště
Možnosti zábavy:

cykloturistika
jízdárna
tenisové kurty
golfové hřiště
rybaření
hřiště
mapy2.jpg
Výlety a okolí

Vycházka Nýdkem s vyhlídkou I.
náměstí, vyhlídka u učiliště, dřevěný kostelík, náměstí – Z nýdeckého náměstí se vydáme po hlavní cestě směrem k Bystřici. Když mineme požární zbrojnici, odbočíme vpravo a starou kamennou cestou “cimrou” vyjdeme k evangelické kapli. Pokračujeme v mírném stoupání podél hřbitova směrem na Ostrý. U bývalého rekreačního střediska “učiliště” se můžeme pokochat výhledem na okolní kopce, např. Velkou Čantoryji, Cieslar, Polednou, Kozubovou, Ostrý, Prašivou,….. a pomalu se vracíme po silnici až ke škole, kde odbočíme vlevo na chodník. Ten nás dovede opět na cestu k náměstí. Po pravé straně si prohlédneme historickou památku Nýdku – dřevěný kostelík sv. Mikuláše z roku 1576.

Vycházka Nýdkem s vyhlídkou II.
Nýdečanka, Vendryňské zadky, Odmiarek, Nýdečanka – Od restaurace Nýdečanka se vydáme po zelené turistické značce směrem na Prašivou horu. Po 0,5 km neodbočíme vlevo k lesu, ale vyjdeme po cestě až na vršek Vendryňských zadků. Z tohoto místa máme úchvatný výhled jak na nýdecké panorama, tak na Vendryni, Třinec, vrch Javorový a další. Polní cestou, směr Ostrý, projdeme kolem triangulačního bodu a sejdeme k osadě Odmiarek, odtud se vrátíme k parkovišti u Nýdečanky.

Rytířská naučná stezka – rozhledna na Velké Čantoryji
Nýdek náměstí, rytířskou stezkou až na Velkou Čantoryji a zpět – z náměstí v Nýdku se vydáme turistickou stezkou směrem k Velké Čatoryji. Rytířská naučná stezka vede na české i polské straně hory Velká Čantoryje opředené mnohými pověstmi. 10 km dlouhá naučná stezka vás povede po stopách staré legendy, podle které se v nitru Velké Čantoryje ukrývá vojsko „spících rytířů“, kteří přijedou na pomoc zdejšímu kraji v případě ohrožení. Na naučné stezce se na 7 zastaveních návštěvníci dovědí zajímavosti z dřívějšího života v kraji kolem Velké Čantoryje nebo o obyvatelích zdejších lesů. Vystoupit mohou také na ocelovou rozhlednu přímo na vrcholu Velké Čantoryje, ze které jsou výhledy do Polska, Česka i Slovenska. Při dobré viditelnosti je vidět na Lysou horu, Malou a Velkou Fatru na Slovensku a velkou část beskydských vrcholů na polské straně.
MAPY.jpg
Dřevěná chata na Filipce
Nýdek, údolím Hluchové, Filipka – z Nýdku (za Nýdečankou doprava) údolím Hluchové dorazíme až na Kolibiska, kde narazíme na zelenou turistickou značku. Trasa vede lesem do kopce a přivede nás až pod vrchol Filipky, kde vpravo je avízovaná chata – stylová hospůdka (762 m n.m.). Z venkovního posezení je vyhlídka na Velký Stožek a masiv Čantoryje. Blízké usedlosti poskytují obraz o zdejší lidové architektuře. Filipka je lokalitou vzácných květin a jalovce obecného.

Vendryně – Vápenné pece
Nýdek, rozcestí Malého Ostrého, Vendryňské zadky – Vápenné pece byly postaveny začátkem 19. století v obci Vendryně, zároveň s těžbou vápence v okolních lomech. Dochovalé pece jsou umístěny ve výšce cca 400 m n.m. Dochovaly se dvě kruhové šachtové pece. Definitivní ukončení provozu obou pecí bylo v roce 1965. K těmto památkám Vás dovede zelená turistická značka.

Trojmezí
Hrčava – Trojmezí je místo kde setkávají hranice tří států – České republiky, Polska a Slovenska. Podle přesného zaměření se nachází trojmezní bod v prudkém srázu nad potokem. V tomto místě jsou umístěny tři trojboké monolity v tvaru jehlanu. Trojmezní bod se nachází ve středu kružnice, která spojuje vrcholky těchto jehlanů. Na každém z jehlanů je umístěn znak jednoho ze států. V Blízkosti monolitů najdeme rozcestí turistických tras.

VITALITY Slezsko
Vitální sportovní areál Bystřice – krytý bazén, whirpool, sauna a masáže, squash, dětská herna, velká a malá hala (florbal, tenis, badminton, stolní tenis, nohejbal a další) Vitální sportovní areál Vendryně – tenis (beton, antuka, rebound ace), badminton, minigolf, bowling, plážový volejbal, fitcentrum, dětské hřiště, relaxace, bazén Penzion Ovečka Nýdek – privátní welness (sauna, masážní vana, odpočívarna, minibar, masérna, soukromá terasa), restaurace, dětský park, zapůjčení kol a elektrokol, zapůjčení segway

KEMPALAND Bukovec
Letní a zimní atrakce – aquazorbing, bungeetrampolíny a trampolíny, horské káry, summertubing, střelba z luku, dětská aku čtyřkolka a další. V zimě lyžování

SKI AREÁL Mosty u Jablunkova
Letní a zimní atrakce – bobová dráha, lanové centrum, trampolíny, dětský zábavní park, aerotrim a jiné. V zimě lyžování, běžecké trasy.
Provoz webu:
Naďa Koždoňová,
Pustějov 252, 74243,
tel. 724962700,
JedlickovaNada@seznam.cz,
IČ:87619199
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one