NABÍDKY NA POBYT ČI DOVOLENOU - NEJEN -  S DĚTMI 

- pobyty v soukromí chat a chalup
- pobyty s dětmi na horách či u vody
- Jeseníky, Beskydy, Šumava, Krkonoše, Vysoké Tatry...
- pobyty s dětmi v zahraničí
- rodinné pobyty v akci
- pobyty pro partu přátel
- pobyty pro cyklisty, turisty, lyžaře
www.barest.cz
www.barest.cz

MENU

.
Kliknutím na odkaz předáme vaše údaje společnosti ONIO s.r.o
 

Kliknutím na odkaz předáme vaše údaje společnosti Čas na boty

Horská chalupa v Orlických horách pro 14 osob

Horská chalupa

Horská chalupa

Horská chalupa v Orlických horách pro 14 osob
3 u kozesniku leto.jpg
DOVOLENÁ S DĚTMI - ORLICKÉ HORY

Horská chalupa

Nabízíme pronájem horské chalupy, 14 lůžek (čtyři pokoje: 2 x třílůžkový, 2x čtyřlůžkový), velká plně vybavená kuchyň (sporák se sklokeramickou deskou, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, rychlovarná konvice, 2 x lednička, toustovač), 2 x WC, 2 x sprchový kout, velká společenská místnost s LCD-TV, SAT, DVD, CD, Wifi - Free, rádio. Ve společenské místnosti krb, kterým se vytápí celá chalupa. K chalupě patří samostatný travnatý pozemek. Venkovní zahradní posezení se slunečníky a se zahradním krbem s udírnou, zahradní bazén, houpačky, volejbalové hřiště, dětský zahradní domek, pískoviště, ruské kuželky a zahradní trampolína. K zapůjčení jsou míče, pálky, terč na elektrické šipky. Vedle chalupy na samostatném pozemku se nachází další velké travnaté hřiště s prolézačkami, houpačkami, skluzavkou, pískovištěm, brankami na fotbal, velkou trampolínou. Parkování u chalupy. V létě k dispozici kolárna, v zimě lyžárna. Za chalupou nový výběh s ovečkami.

Chalupu pronajímáme celou, vhodné pro více rodin s dětmi nebo pro velkou rodinu.
kuchyne.jpg
Chalupa U Kožešníků společenská místnost2.jpg
Chalupa U Kožešníků společenská místnost1.jpg
P4192939.JPG

Orientační ceník: Horská chalupa 

 

Měsíc:

Orientační cena za lůžko/noc

Cena za týdenní pobyt od:
Leden 150,- Kč 11.999,- Kč
Únor + do 15. Března 190,- Kč 17.999,- Kč
od 15. Března do 31. Března 150,- Kč 11.999,- Kč
Duben, Květen, Červen 150,- Kč 11.999,- Kč
Červenec, Srpen 180,- Kč 17.999,- Kč
Září, Říjen, Listopad, 150,- Kč 11.999,- Kč
1. - 15. Prosince 150,- Kč 11.999,- Kč
Vánoční týden: dle dohody  

Silvestrovský týden

350,- Kč

35.000,- Kč
Víkend (pátek - neděle): 220,- Kč
6.000,- Kč

+ Placení energie u měsíců:
(leden, únor, březen, prosinec)

100,- Kč/dřevo/den
+ el. energie dle spotřeby

   

VOLNÉ TERMÍNY
15.11.-26.12.2018
SILVESTR 2018 OBSAZENO!!!!
VÁNOCE 2018 VOLNO!!!!
leden 2019 volné temíny
1.- 12.1.
19.-2.2.
únor plně obsazen
dále pak volno od 2.3. - 31.8.
REZERVUJTE VČAS NEJEN ZIMNÍ, ALE I LETNÍ TERMÍNY.
 
Kulturní a sportovní vyžití naleznete:
v blízkém Deštném v O.h. (jízdárna, tenisové kurty, krytý bazén, bary, bowling, lanový park, půjčovny lyží a SNB, půjčovky adventure - čtyřkolky, térénní běžky, diskotéky) v Dobrušce (kino, krytý plavecký areál, sauna, koupaliště, masáže, posilovna, knihovna, muzeum, kulturní dům, stadion) v Opočně (venkovní koupaliště Broumar, tenisové a fotbalové hřiště, zimní stadion, zámek), v Novém Městě n. M. (zámek), ve Dvoře Králové n.L. (ZOO), v Náchodě (zámek), Česká Skalice – Rozkoš - jachting. K vidění stojí i pevnosti Dobrošov, Hanička, Skutina. Polsko-Kudowa Zdrój – Aquapark Vodní svět, lázeňské městečko, Muzeum hraček, Muzem žab (dřevěných, plastových, – 3.000 exponátů), Svět lan, lov pstruhů a smažírny, Bludné skály - skalní bludiště a labirint, atd., Karlów - Polsko - Dinopark.

V létě je ve výběhu stádo oveček a naše pohádkové bytosti zaujmou svá místa (bača s ovčáckým psem, kominík, ježibaba, Jeníček a Mařenka). I nový rybníček zapadl do krajiny. NOVINKA: Nabízíme ubytování i s Vaším koněm. Zajistíme seno, vodu, výběh s elektrickým ohradníkem.Obec SEDLOŇOV má ideální podmínky jak pro letní tak i pro zimní pro rekreaci. Malebnou lesnatou krajinu vhodnou pro pěší a cyklo turistiku, v zimě svahy na lyžování. V katastru obce jsou dvě velkoplošné rezervace, Prales Bukačka a Sedloňovský vrch, Velká Deštná, Vrchmezí, (území od 620 m nad mořem stoupá až do výšky 1050 m) se vzácnými rostlinami a zachovaným lesem. Lesy jsou protkány cestami s turistickým značením. Navštívit můžete chatu Šerlišský Mlýn, Masarykovu chatu atd.
spol.mistnost (2).JPG
P4192941.JPG
P1010020.JPG
37a.JPG
V zimě u nás najdete ideální podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování. Pro naše hosty poskytujeme slevu na skipasy a další služby v okolí.
Ski areál Sedloňov je vhodný pro začátečníky i pro pokročilé lyžaře s veškerým zázemím (ski servis, půjčovna lyží i dětská školička, bufet s občerstvením). Malý dětský vlek - nekonečné lano - využijí Vaše děti i začátečníci.
Ski areál v Deštném v O.h. - cca 3 km - největší centrum zimních sportů v Orlických horách s vleky, lanovky. Zde najdete veškeré zázemí pro lyžaře (skiservis, dětskou školičku, občerstvení, půjčovny lyží i SNB).
Ski areál v Olešnici v O.h. - cca 3 km - se nachází dva větší skiareály a jeden menší skiareál "Kačenčina sjezdovka" u Chaty Juráška. Skiareál Olešnice v Orlických horách (dva vleky + dětský vlek, bufet) a nový skiareál Hartman. Skiareál Hartman poskytne nejen pro začátečníky, ale i pro ostaní lyžaře příjemný požitek z jízdy. K dispozici jsou tři sjezdovky, velký dětský vlek - nekonečné lano, velký bufet s LCD TV, wifi free, vyhřívanou podlahou a krásným výhledem na sjezdovku, dětský koutek s televizí, příjemný personál, solidní ceny, lyžařskou školičku a půjčovnu lyží).
Běžky - novinkou pro naše hosty je Sedloňovský běžecký okruh, který prochází v těsném sousedství našich chalup a který je napojen na Orlickou magistrálu. Aktuální stav + mapu strojově upravovaných tratí najdete www.destne.info/bezecketrate/.
prolezackyskluzavka.JPG
P5105743.JPG
Nové venkovní posezení u chalupy.JPG
53a.jpg
AKTUÁLNÍ VOLNÉ TERMÍNY

Celoroční provoz - (kapacita – 14 lůžek)

Týden (SO – SO): Z toho termín: Poznámka

2.6.-9.6.2018 VOLNO VOLNO

9.6.-16.6.2018 VOLNO VOLNO

16.6.-23.6.2018 VOLNO VOLNO

18.8.-25.8.2018 VOLNO– PRÁZDNINY VOLNO

29.8.-1.9.2018 VOLNO– PRÁZDNINY VOLNO

 

 

 

 

 

 

Provoz webu:
Naďa Koždoňová,
Pustějov 252, 74243,
tel. 724962700,
JedlickovaNada@seznam.cz,
IČ:87619199
Kliknutím na odkaz předáme vaše údaje společnosti ONIO s.r.o.
Kliknutím na odkaz předáme vaše údaje společnosti ONIO s.r.o.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one