NABÍDKY NA POBYT ČI DOVOLENOU - NEJEN -  S DĚTMI 

- pobyty v soukromí chat a chalup
- pobyty s dětmi na horách či u vody
- Jeseníky, Beskydy, Šumava, Krkonoše, Vysoké Tatry...
- pobyty s dětmi v zahraničí
- rodinné pobyty v akci
- pobyty pro partu přátel
- pobyty pro cyklisty, turisty, lyžaře
www.barest.cz
www.barest.cz
Chata Moravský kras - Ruprechtov
Chata Moravský kras - Ruprechtov
Chata Eliška chata se nachází v menší chatové osadě na břehu rybníka. Vhodná pro menší rodinu preferující své soukromí.
Kapacita 5 osob
DOVOLENÁ S DĚTMI - MORAVSKÝ KRAS

Celý pozemek s chatou je oplocen. Budova je dřevěná z terasou. K rybníku je přístup po vlastním pozemku. Rybník patří obci. Na protější straně pláže je pozvolný vstup do vody i pro malé děti. Dno je pevné u chaty po 5 metrech od břehu po krk. K dispozici bývá pramice. Chata je nekuřácká. Kouřit lze na terase. Chata má internet. Menší chata s větší zahradou i pro malé děti. Ohniště s posezením k dispozici. Venku lze použít ohniště, dřevěné židle, venkovní sprchu, slunečník a částečně zastřešenou terasu. Na vlastní nebezpečí je k dispozici sekyrka, sirky. Na rybník lze půjčit pramici. Zapůjčit lze jednu nebo dvě sady klíčů.

Majitel na chatě nebydlí. Je vzdálen 30 minut autem.
chata-ruprechtov-aa74-.jpeg
kuchyne-57a5-.jpeg
loznice-0b0b-.jpeg
pristylka-4305-.jpeg
oploceny-pozemek-f3d7-.jpeg
vlastni-pristup-k-rybniku-fa21-.jpeg
chata-vlevo-3c0c-.jpeg
misto-na-rybareni-02a4-.jpeg
Ubytování na chatě
Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 5 osob.

Ložnice a pokoje: V suterénu chaty je garáž, která může sloužit pro uskladnění kol stejně, jako k večernímu posezení, pokud nechcete rušit spící děti v chatě. Z opačné strany nad garáží je vstup dveřmi do chaty nejprve do předsíňky se sedačkou, vstupem do sprchového koutu a na opačné straně se samostatnou mrazničkou a troubou. Další dveře do kuchyně s jídelním stolem, pohovkou, kuch. linkou a kamny. Z kuchyně jsou dveře na splachovací WC s umyvadlem a otevřené strmé schody do podkroví. Podkroví má 4 lůžka. Manželská postel a dvě samostatná lůžka. Pátým lůžkem je skládací dětská postýlka. Další pohovka je v kuchyni a v předsíni sedačka. Na zemi lze rozložit skládací lehátko. V podkroví je televize se sedmi programy.

Sociální zařízení: WC s umyvadlem, sprcha je samostatně.

Vytápění: kamna na tuhá paliva, klienti topí sami. Přitápět lze el. mob. radiátorem nebo el. ventilátorem za úhradu elektřiny.

Doprava, parkování: Popis cesty chata Eliška Chata leží 15 km od města Vyškov. Při cestě od Brna s D1 sjezd 226 (nebo 230 od Ostravy).

Směr z Vyškova - Drnovice, Ježkovice, Ruprechtov za značkou „Ruprechtov“vlevo do „slepá ulic“ asfaltová cesta podél zdi hřbitova dolů k rybníku, u restaurace vlevo, ve stoupání kolmá odbočka znovu vlevo do „zákaz vjezdu“ čtvrtá chata opět vlevo (první dvě jsou dobře viditelné při sjezdu k rybníku).

Od rybníka lze do chaty přijít brankou, auta přijíždí z opačné strany. Posledních 100m do: zákaz vjezdu. O

Při cestě z opačné strany od Senetářova, Podomí, mlýn, Ruprechtov - projet na konec obce, v pravo kostel, v pravo hřbitov v pravo za hřbitovem zpětná odbočka do prava a dál viz výše.

Parkování lze na cestě přímo u pozemku.

Stravování
Restaurace u rybníka vzdálena sto metrů.

Vybavení chaty
Kuchyň má běžné kuchyňské vybavení s el. dvojvařičem, lednicí s mražákem, hrnce, pánvičky, příbory, talíře, něco koření, cukr, sůl, mouky, co dojde může každý doplnit obchod 1 km. Rychlovarná konvice, dřez s pitnou vodou z vodovodu Ruprechtov.
Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 5 osob

Ceny za týden
Letní sezona: 9100,- Kč za chatu.
Mimo sezonu: 7000,- Kč za chatu.

Cena za víkend
Letní sezona: 2500,- Kč za chatu.
Mimo sezonu: 2000,- Kč za chatu.

Silvestr - máme ještě volno
7000,- Kč
2000,- kauce na Silvestra

Provoz, poplatky, ceny
V ceně pobytu spotřeba vody, spotřeba dřeva na topení a táborák (dřevo na táborák lze doplnit z lesa), povlečení na 4 postele dle dohody, ručník, toal. papír, utěrka. Pozemek má 600m2.
Možnost rybaření a pramice k zapůjčení.
Pes NE.

VOLNÉ TERMÍNY 2020 - na dotaz
1-6-ha-9425-.jpeg
rybnik-v-lete-06e1-.jpeg
Výlety, atrakce, zábava
Aquapark Vyškov, rybník Olšovec Jedovnice, Moravská kras, Větrný mlýn Ruprechtov, ZOO a Dinopark Vyškov, Došková chaloupka Ruprechtov a Senetářov, zřícenina hradu Kuchlov, Rakovecké údolí, Tři smrky - zde se točil film Kuky se vrací, Kostel ve Křtinách, koupání v přírodním lomu v Lulči, rybaření v Ruprechtově, Podomí a Jedovnicích.

Možnosti koupání:
rybník Olšovec, Plumlovská přehrada, Rybník Ruprechtov, Pístovický rybník, koupaliště Křtiny, Ostrov u Macochy - Ostrovský rybník, koupaliště U Libuše, koupaliště Baldovec, Ochoz u Brna - Hádecký rybník, aquapark Vyškov, koupaliště Sloup, koupaliště Kovalovice - biotop, koupaliště Adamov, koupaliště Mokrá, koupaliště Palava.

Blízká lyžařská střediska: Malé Hradisko.
Provoz webu:
Naďa Koždoňová,
Pustějov 252, 74243,
tel. 724962700,
JedlickovaNada@seznam.cz,
IČ:87619199
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one